תמכו בנו בבקשה כדי שנוכל להמשיך להביא לכם תכנים מעניינים

הצטרפו לקבוצת הטלגרם של ״ללא צנזורה״ בקישור הבא

הצטרפו לרשימת התפוצה של ״ללא צנזורה״ וקבלו מייל עם קישור לכל ראיון חדש

הפייסבוק של עו"ד דוד לוי


עו"ד דוד לוי, עו"ד הבכיר שהיה בשירות רשות המסים במשך 14 שנה, חשף את השחיתות וההונאה ברשות המסים, שיטת גינבת הכספים מקופת המדינה בסה"כ 10 מיליארד ש"ח. פרשה שעד היום הממסד מנסה לטייח אותה ואין חושף ואין חוקרים. במקום זאת הם תפרו לעו"ד לוי תיק בהאשמה שהוא גנב 17 מליון ש"ח; מאז, דוד לוי הפך להיות נרדף על-ידי הממסד, נגזל ממנו רשיון העבודה שלו, נפגע בפרנסתו אך הוא מעולם לא וויתר ונאבק עד היום כחושף שחיתות נגד הממסד.
דודי הוציא לאור את הבלוג- "ארץ נעדרת" שבו הוא חושף את כל הצד האפל והמכוער של השחיתות שמעצימה כאן בארץ. הוא הגיש עתירות משפטיות לבג"ץ כנגד פרשת הגז, פרשת זיוף הבחירות.
עו"ד דוד לוי עטור ניסיון ושבחים בעברו על כל פועלו בתחום המשפטים וכללה. היתה לו פינה קבועה בתוכנית הטלוויזיה בעבר "זמן כלכלי". הוא עו"ד שקיבל מטעם שלושת היועמ"שים שהיו בעבר לנהל את כל תיקי-רשות המיסים. משרדו של עו"ד דוד לוי היה במגדלי עזראלי עם 11 צוותי עו"ד שהוא ניהל. ומאז שדודי לקח אחראיות ונאמנות לדרכו ומקצועו וחשף את השערורייה שמתנהלת ברשות המסים, איך באופן שיטתי נכנסים שם כספי המדינה, דודי הפך להיות במקום מוכר בהערכה על נאמנותו, הפך לנרדף וקורבן בידי הממסד. דודי לא מוותר כבר 10 שנים שמנהל מאבקים וממשיך לפעול כאקטביסט לוחם בשחיתות ומעלה שידורים, ניתוחים וחשיפות נוספות יחד עם בת זוגו אורי נחמן שגם היא פעילה חברתית אקטיביסטית חושפת שחיתות ושניהם יחד פועלים באופן מוחלט במאבק בשחיתות.