עמוד הפייסבוק ״זהר לימודים אזוטריים״:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100016443158585

דף הפייסבוק ״אי של שפיות״:
https://www.facebook.com/groups/161918588257539

ערוץ היוטיוב של זהר:
https://www.youtube.com/channel/UCGQ_CTJaeHwyk0L3RMz6-eg

רשימת השאלות מהראיון עם זהר:

1.בשיחתך האחרונה ציינת שהשאלה אינה אם להתחסן או לא להתחסן או מי יבחר בבחירות, אלא יש סוגיות רחבות יותר וציינת מעשויות מתקופת הראשית והעתיד בהקשר של מיתוס שבעת העולמות, תוכלי להרחיב בבקשה?

2. מה את יכולה לומר על חיסונים, מסכות וסגרים?

3. כיצד ממשלת ישראל לא מבינה שהצעדים שהיא עושה יכולים לפגוע באוכלוסיה ובבני משפחותיהם, ואם חלילה רבים ימותו, מי ישאר לעבוד, ליצור, לשמור, האם לא אכפת להם מדבר? הרי הם גם חיים כאן

4. את אומרת שלא ניתן להכריז על דבר אחד כמתאים לכל האנשים והבאת לראייה את המחקר של מכון וייצמן על דיי2, אבל לכאורה אותו "מדע" טוען שאין בני אדם שהחיסון גורם להם נזק וזה הוכח כבר על מליוני אנשים, האם על כל עובדה אפשר לחלוק בשם "לא מרגיש לי/מתאים לי"?

5. כיצד התהליך האישי שלך מתקשר למה שקורה היום בעולם ולהתעוררות או לחוסרהאם האחריות הסביבתית אינה סיבה להתחסן? שהרי רק מאמץ משותף של רוב מוחלט של הציבור יאפשר חזרה לחיים (ואפילו אם יש ויכוח האם זו המדיניות הנכונה – כרגע זו המדיניות ולכן מי שאינו מתחסן משבש לכל השאר)

6. את ממליצה מהניסיון שלך לשנות את נקודת המבט לגבי המציאות, כיצד ניתן לעשותאיך את רואה מבחינה רוחנית חיים בארץ לעומת חו"ל? יש לאחרונה קריאות אזהרה רבות של מקובלים ליהודים שחיים בחול לחזור לארץ, האם את מזדהה עם הקריאה הזו או האם זו הפחדה?

7. כיצד משתקף האסון האקולוגי המטורף הפוקד את ישראל ומורח בזפת את חופינו, מבחינה רוחנית על מצב האומה?

8. האם יש הבדל בין מודעות חושית (מערכת החושים) לבין מודעות שכלית (מחשבות, הבחנה בין מציאות לאשליה וכו') או שהמודעות השכלית יוצרת את המודעות החושית?

9. האם יש לנו דרך לדעת מה קורה איתנו בעולמות מקבילים? מה הבחירות שעשינו ואיך נראים החיים שלנו?

10. כיצד מתחזקים וזוכרים ידע והבנה פנימית בדרך המתקיימת בזמן הזה?